Samochody poleasingowe

Jak wycenić samochód poleasingowy?

Jaka jest różnica między autem uszkodzonym, a do kasacji?

Auto po wypadku to bardzo szeroko rozumiane pojęcie. Większość aut uszkodzonych przyjeżdża do Polski zza naszej zachodniej granicy i tu należy zadać sobie pytanie: Gdzie kończy się granica między autem uszkodzonym, kwalifikującym się do naprawy, a pojazdem nadającym się wyłącznie na części?

Nie ukrywając, na rynku wtórnym w dziale motoryzacji możemy w każdej ofercie sprzedaży pojazdu używanego dowiedzieć się, że jest on w pełni bezwypadkowy. Realia są jednak zupełnie inne, bo faktycznie jeden samochód na sto jest w pełni bezwypadkowy i nigdy nie miał żadnej, nawet najmniejszej przygody blacharskiej, czy lakierniczej.

Normalną i naturalną rzeczą jest to, że z reguły są to samochody używane i kupując takie auto powinno się je dokładnie zweryfikować pod kątem historii wypadkowości. A jeśli okaże się, że auto miało w swoim życiu delikatną ingerencję blacharską, czy lakierniczą, nie należy się tym w większym stopniu przejmować, a wręcz przyjąć na to pewną tolerancję. Natomiast jeśli wnioskujemy, że uszkodzone auto mogło mieć poważne naprawy, to najlepiej w celu rozwiania wątpliwości sprawdzić taki samochód w profesjonalnym serwisie, w celu zadbania o bezpieczeństwo nasze i potencjalnie przyszłych pasażerów takiego auta.

Skup samochodów używanych
Warszawa

Nasze telefony są czynne całą dobę! Odpowiadamy na wszystkie pozostawione wiadomości.

Sprzedaż samochodów poleasingowych często nie jest łatwym zadaniem. Trudności ze znalezieniem kupca zazwyczaj potrafią spowodować wiele problemów, które okazują się bardzo męczące. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skupu aut poleasingowych. Z nami cała transakcja będzie znacznie przyjemniejsza i łatwiejsza.


Skup samochodów poleasingowych – łatwy i opłacalny sposób na sprzedaż aut poleasingowych

Jeżeli prowadzisz firmę lub masz do sprzedania samochód poleasingowy, może się okazać, że trudno jest znaleźć kupca. Mimo że rynek takich pojazdów przez lata bardzo się rozwinął, sprzedaż auta stanowi problem ze względu na konieczność wyceny samochodu, wystawienia ogłoszenia, a także odbywania spotkań z zainteresowanymi kupnem osobami. Na szczęście z nami nie musisz się tym przejmować, ponieważ w oferujemy sprawdzone usługi wykupu samochodów poleasingowych.

Skupujemy pojazdy od ręki, dzięki czemu nawet jeżeli Twoje auto poleasingowe posiada jakieś drobne usterki, nie dyskwalifikujemy go. Zdecydowanym atutem skorzystania z naszych usług jest to, że w ten sposób zaoszczędzisz dużo swojego czasu i nerwów. Niestety, w sieci łatwo znaleźć wielu oszustów, którzy mogą próbować Cię oszukać. Wszystko odbywa się sprawnie, a dzięki gotówkowej sprzedaży, jaką oferujemy, pieniądze otrzymasz natychmiast. Przed kupnem samochodu nasi specjaliści oceniają jego stan, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać odpowiedniej wyceny.


Skup aut poleasingowych – firma, której możesz zaufać

Działamy na rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas mieliśmy do czynienia z ogromną ilością samochodów różnego typu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i oferujemy kompleksową obsługę w zakresie między innymi skupu aut poleasingowych. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych profesjonalistów, którzy doskonale orientują się we wszystkim, co związane z branżą używanych samochodów. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić naszym klientom pełną przejrzystość i jak najlepsze warunki cenowe.

W celu dokładnych oględzin samochodu organizujemy spotkanie z naszymi fachowcami, ponieważ dopiero wtedy mamy możliwość podania dokładnej ceny. Po obejrzeniu zdjęć i opisu sprzedawanego auta jesteśmy w stanie jedynie podać przybliżoną kwotę, jaką możemy zaoferować. Mieliśmy przyjemność współpracować z bardzo wieloma klientami, którzy wyrażali ogromne zadowolenie i satysfakcję. Zależy nam tym, żeby osoby decydujące się na współpracę były zadowolone z dokonanej transakcji, dlatego oferujemy bardzo atrakcyjne warunki.

Skupujemy auta, które zostały wyprodukowane przynajmniej w 2010 roku i młodsze. Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży samochodu poleasingowego lub całej floty, jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dbamy o Twój czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby wszelkie formalności i transakcja zostały zrealizowane w jak najkrótszym czasie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji lub w przypadku, gdyby pojawiły się jakieś pytania, koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi. Jesteśmy dostępni pod telefonem przez całą dobę, pozostając do Twojej dyspozycji.